KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16003362

nr 1600 3362

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad Elin Öfverström, stilleben, 40x57 cm, yttermått inklusive ram: 55x71 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 26 februari 2024
kl 18:49:13

25/2 13:58:52 1      Vinnande bud